Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba za vnútorné uzdravenie

3. 10. 2014

Modli sa nahlas vo viere povedz: “Pane Ježišu, teraz sa chcem modliť ako najlepšie viem“.

 

Maj dôveru! Buď uvoľnený ako dieťa. Pozeraj v duchu na Ježiša. On je tu. Sadni si teraz, tak aby si dvadsať minút vydržal. Aby Ježiš mohol celú tvoju minulosť uzdraviť.

 

MODLITBA ZA VNÚTORNÉ UZDRAVENIE.
(duchovno - duševno - citové )

 

    Drahý Ježišu! Pozdravujem Ťa ! Je to zázračné ,že si prišiel ku mne. Lebo bez teba, drahý Ježiš, nemôžem nič urobiť, nemôžem sa uzdraviť ani zachrániť. Ale mám veľkú radosť, že si si ma vybral ,aby som tu teraz mohol byť pre teba a aby si ma mohol uzdraviť.

 

   Milý Ježišu, najprv ťa prosím ,aby si uzdravil všetky rany ,ktoré som zdedil po mojich zomrelých predkoch. Ježišu, ale ja chcem z celého môjho srdca odpustiť týmto mojim predkom. Ty poznáš tieto rany a choroby. Ježišu, pretrhni každý negatívny vplyv mojich predkov na mńa. Voveď ich do neba! Najdrahší Ježišu ,ty si bol prítomný pri mojom počatí v lone mojej matky. Ty si si ma želal. Ty si ma chcel. Ty si bol rád, že som bol počatý v lone mojej matky. Ďakujem ti, že si bol pri tom. Ty si mojou matkou a mojím otcom. Od momentu môjho počatia si ma ochraňoval miloval a chcel. Ježišu ,odpúšťam mojím rodičom ak ma nepočali z lásky. Dôležité je, že ty si ma počal z lásky.

    Potom ti ,Ježišu ,odovzdávam tých deväť mesiacov v lone mojej matky. Ty si bol pri tom, keď moja matka prežívala stresy. Keď bola možno chorá. Ak ma možno niekto nechcel. Ty si ma chcel. Ty si povedal: „ Ži ,lebo ja si ťa žiadam!“ Som želané dieťa. Vďaka ti Ježišu! Odpúšťam teraz svojim rodičom a všetkým ľuďom okolo mńa počas deväť mesiacov. Teraz je týchto deväť mesiacov s úplnou istotou v tvojich rukách. Ty si ma chcel. Ty si mi pošepkal: Ži ,lebo ja ťa mám rád!“ Ježišu, tvoja istota, tvoja nežnosť, tvoja láska bola pri mne počas celých deväť mesiacov.

Potom, Ježišu, prosím ťa, aby si uzdravil čas môjho zrodu. Aj keď to bolo ťažké ,ty si bol pri tom. Ty si ma chcel a očakával. Ty si bol pri tom a ochrańoval si ma. Odpúšťam gynekológom a sestrám, ak som mnou nezachádzali s láskou. Odpúšťam všetkým, ktorí prežili sklamanie z môjho narodenia. Ale ty si bol rád , že som sa narodil. Ty ma potrebuješ. Ďakujem ti, že si ma ochránil a bol si vtedy pritom. Ty si bol ten pravý gynekológ a môj pravý otec.

Vďaka ti...!


    Najmilší Ježišu, teraz ti odovzdávam prvých sedem rokov môjho života. Ty ,Pane ,poznáš všetko ,čo sa stalo, najmä v prvých troch rokoch. To je v mojom podvedomí, ale ty poznáš každú ranu a stres. Ježišu, pri každom strese a strachu bol si ty prítomný. Ty si bol pri tom, keď som bol sám a smutný. Spolucítil si so mnou. Odpúšťam všetkým ,ktorí mi v týchto prvých siedmich rokoch nejako ublížili. Tebe ,Ježišu, odovzdávam všetky zranenia z tých rokov, aby si ich uzdravil svojou láskou. Ďakujem ti, že teraz môže byť moje detstvo úplne uzdravené. Už nemusím plakať, pretože je to radosť, že si bol aj vtedy pri mne a ochrańoval si ma. Zranenia si dopustil ,ale mńa si neopustil. Ježišu, ďakujem ti , že ich teraz uzdravuješ. Ty si môj najlepší priateľ a lekár. Škoda, že na to tak často zabúdam....

    Potom ti odovzdávam roky od siedmeho do pätnásteho. Ty si bol vždy pri tom, keď som chodieval do školy, aj keď som bol v puberte, keď som bol neistý v dôsledku pohlavného dozrievania. Ty si ma ochraňoval. Ty si ochrańoval moje telo, moju dušu a môjho ducha. Aj keď bolo niečo zranené ty si bol pri tom. Teraz to uzdravuješ. Ďakujem! Chcem všetkým odpustiť, ktorí mi ublížili v týchto rokoch... Ďakujem ti ,Pane, že si bdel aj nad dozrievaním mojej sexuality a nežnosti....

    Potom ti , Ježišu, odovzdávam svoj život medzi pätnástym a dvadsiatym piatym rokom. Keď som bol na učilišti, na strednej škole ,alebo na fakulte, alebo v manželstve, alebo v práci. Ty si bol stále pri tom –pri každej rane a každom sklamaní .Ty mi hovoríš:“ Neboj sa. Ja som bol pri tebe, aj teraz som pri tebe. Som za teba, nie proti tebe. Veríš, že ťa tak milujem? Túžim po tom, aby si mi naozaj uveril, že som tvojím veľkým priateľom. Nikdy ťa nebudem súdiť, ani ťa neodsúdim, pretože ťa mám rád. Potrebujem ťa! Očistím ťa i uzdravím.“ Ježišu, ďakujem ti, že si bol pri mne i v mojom manželstve, že si so mnou i v práci, že si bol pri mne v mojom živote v najťažších chorobách. Ďakujem ti , že si teraz tu! Ježišu, odpúšťam všetkým, ktorí mi ublížili medzi pätnástym a dvadsiatym piatym rokom .Odovzdávam ich do tvojich rúk. Uzdrav a ich! Mojich rodičov, svokrovcov, profesorov, manžela- manželku ,moje deti, súrodencov, mojich príbuzných. Ježišu, teraz je všetko v tvojich rukách.

    Napokon ti , Ježišu odovzdávam svoj život od dvadsiateho piateho roku až do dnešného dńa a až do smrti. Odovzdávam ti každý hriech v mojom živote. Všetky sklamania , rany, spory. Všetko, čo som zlé vykonal. Odovzdávam ti , Ježišu všetky slová, ktoré som mal proti tebe.... Ty ma poznáš a miluješ ma. Ostávaš mi verný a dávaš mi svoj život .Vďaka ti ,dobrý Ježišu! Odpúšťam všetkým, ktorí mi v týchto posledných rokoch doterajšieho života ublížili. Ježišu, odpúšťam najmä mojim rodičom, môjmu manželovi- manželke...Chcem odpustiť aj mojej Cirkvi, škole, štátu. Chcem odpustiť aj sám sebe...Vďaka ti , Ježišu, teraz viem ,že celý môj život je v tvojich rukách. Viem ,že si bol stále pri mne ,pri každej chorobe, rane. Ty budeš pri mne i v budúcnosti, vždy aj v každom nebezpečenstve. Aj keď budem zomierať , budeš pri mne. Nepôjdem sám do smrti. Všetci ma opustia, ale ty zostaneš pri mne. Ty si skutočne mojím najlepším priateľom.

    Teraz ťa prosím , Ježišu, aby si uzdravil celú moju rodinu...Ježišu, uzdrav teraz moje manželstvo....Uzdrav, Ježišu aj moju farnosť....Uzdrav všetky moje vzťahy k ľuďom.... Vďaka ti! Teraz viem , Ježišu ,že život je pekný, pretože ty žiješ. Teraz viem ,že môžem vždy prísť k tebe.

    Ježišu ďakujem ti teraz ,že si ma tu uzdravil! ,že aj v budúcnosti ma budeš uzdravovať. Vlož teraz , Ježišu, svoje ruky na mńa a vypros mi od svojho Otca Ducha Svätého. A všetky dary Ducha. Ale ešte viac, všetko ovocie Ducha: vieru, nádej, lásku ,radosť ,pokoj, vernosť, trpezlivosť, pokoru. Daj mi silu svojho Ducha! Verím v Boha.......

    Koniec modlitby. Modliť sa aspoń 60-90 dní, každý deň!

    Túto modlitbu sa modli kým nepocítiš ,že si nové stvorenie, tak ako si to teraz urobil. Každý pre seba doma. Chorobu viery musíme liečiť 60-90dní. Treba vytrvať vo vnútornom Uzdravovaní.

    Okrem tejto modlitby sa treba modliť za uzdravenie vzťahov : 1X Otče náš..... 1mesiac-blízky človek, hnevník; 7dní –cudzí človek; Vždy povedz nahlas : „Pane Ježišu uzdrav vzťah medzi mnou a...... (mojím manželom, mamou, bratom, atď)

.

    Autor: o Tomislav Ivančič – „Vnútorné oslobodenie a uzdravenie- Východisko šťastného života.“ Upravené ako samostatná modlitba pre jednotlivca. Strana č.50

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Motlitba

(Luba, 9. 7. 2018 22:40)

Prosim o modlitbu za uzdravenie vztahov a odpustenie

Prosba o modlitbu

(Marta, 20. 4. 2018 16:41)

Vrucne prosim o modlitbu za moje uzdravenie z depresii a arytmie a srdca.pan boh zaplat.

Prosba o modlitbu

(Marta, 20. 4. 2018 16:39)

Vrucne prosim o modlitbu za moje uzdravenie z depresii a arytmie a srdca.pan boh zaplat.

Prosba o modlitbu

(Marta, 20. 4. 2018 16:36)

Vrucne prosim o modlitbu za moje uzdravenie z depresii a arytmie a srdca.pan boh zaplat.

Pomoc

(Moni, 18. 2. 2018 19:01)

Prosím Ťa Pane oslobod má od zlého! Pánboh zaplat

Podakovanie za uzdravenie a prosby za moju rodinu

(Pellova Marcela, 8. 3. 2017 5:00)

Dakujem Ti pane Jezisu za moje uzdravenie Nadalej prosim drz svoju ochrannu ruku nad mojimi detmi a rodinou. Uzdrav zmyslanie mojej sestry, kt. sa od teba vzdialila a prived ju spat k sebe.

Re: Podakovanie za uzdravenie a prosby za moju rodinu

(Mária, 14. 2. 2018 20:30)

Prosám o modlitby za uzdravenie rodinných vzťahov medzi rodičmi a synom. Pán Boh zaplať.

modlitba pre nájdenie a stanovenie cieľa v živote

(stano , 30. 5. 2017 9:53)

prosím o modlitbu pre mňa a moju priateľku, dar čistoty, pokory a poslušnosti a nech Pán Ježiš drží nad nami ochrannú ruku.

Pán Boh zaplať

matka

(Prosím o modlitby , 13. 5. 2017 14:57)

Prosím o modlitby a uzdravenie srdca ,mysle môjho syna a zbav ho závislosti a drž svoju ochranu ruku nad ním

PROSIM O MODLITBY

(KRISTINA, 25. 2. 2017 22:32)

PROSIM O MODLITBY ZA ODPUSTENIE V RODINE POKOJ LASKU POROZUMENIE A ZDRAVIE PAN BOH ZAPLAT

TUZBA PO DIETATKU

(DOMINIKA A SERVAC , 25. 2. 2017 22:38)

PROSIM O MODLITBY A POZEHNANIE PRE NAS MANZELOV ABY SME MOHLI MAT DIETATKO VRUCNE DAKUJEME A PROSIME O MODLITBY PRE NAS

prosím o pokoj a uzdravenie

(Mária, 13. 2. 2017 22:12)

Prosím o modlitbu, aby Duch svätý naplnil pokojom mojich synov, posilnil ich vieru, uzdravil naše srdcia, aby opäť vstúpila do našich vzťahov láska a vzájomné porozumenie. Pán Boh Vám zaplať. Matka Mária.

za uzdravenie zloby a nepokoja v rodine

(marta, 2. 2. 2017 21:47)

Prosim za ozdravenie vztahov mojho syna a jeho priatelky medzi mnou aby som mohla aj nadalej vidiet svojho vnuka aspon tak ako doteraz.. oslobod nas jezisu od hnevu ,nenavisti a zloby v nasej rodine

modlitba za vnútorné. uzdravenie

(Vlado, 8. 3. 2015 8:11)

táto modlitba urobí za Vás nového človeka

Re: modlitba za vnútorné. uzdravenie

(marta, 1. 2. 2017 22:35)

Prosim za uzdravenie minulosti celej nasej rodiny

Uzdravenie minulisti

(Maria , 29. 1. 2017 15:38)

Prosim za uzdravenie mojej minulosti

Prosim o vrátenie dobrých vzťahov z manželkou aj celou mojou rodinou

(Dušan, 25. 1. 2017 6:10)

Pane Ježišu vrucne ťa prosim vráť do našej rodiny pokoj lásku a porozumeniie .

Uzdravenie ducha

(Matka, 16. 1. 2017 9:56)

Prosim o modlitbu za uzdravenie ducha mojho syna

Modlitba

(Stanka, 9. 1. 2017 20:17)

Pane,prosim ta,pomoz mi,uzdrav moje srdce aj mysel..vlej do mna silu,pokoj a pravu vieru,ktora bude oporou a povzbudenim nielen pre mna,ale aj pre moju rodinu..vdaka Ti Pane

modlitba

(daniela, 21. 12. 2016 0:58)

Ježisu dôverujem Teba